Jana - Máma ve varu

Kdo jsem?

  • žena, která žije v Karlových Varech
  • matka, která někdy bývá ve varu
  • manželka, která ráda vaří

Od malička jsem se ráda věnovala dětem a zároveň řídila vše kolem mě. Původně jsem chtěla být učitelkou a moje maminka mě už viděla na pedagogické škole, ale protože mě bavila i architektura, rozhodla jsem se nakonec vystudovat management ve stavebnictví. 

Zároveň jsem byla neustále v pohybu. Tanec, lyže, snowboard, kolo, kolečkové brusle a aerobik, který mě zavedl až na Miss aerobik ČR. Druhé místo mi zajistilo kurz lektorování a od té doby jsem tuto "disciplínu" již  neopustila. Aerobik, Zumba a později Twerk byly lekce, které po odpoledních zaplňovaly můj program. Bakalářský titul mě připravil na pozici projektové manažerky, kde jsem mohla zúročit své znalosti a také oblibu v manažerství. 

V průběhu vzdělávání, lektorování a zaměstnání jsem se stala manželkou a tento můj životní maraton obohatilo také první těhotenství. Díky synovi jsem se dostala k lektorování hrátek s batolátky a později i k programu Ostrov objevů, který objevily holky z Hopa Hopa. Pak se ten maraton rozeběhl ještě rychleji a po narození dcery jsem si uvědomila, že bych to lektorování, mateřství, manažerství a spolupráci s Hopa Hopa mohla spojit a hlavně vytvořit něco, co mi v Karlových Varech chybí. Místo, které nabídne širokou a zajímavou nabídku pro celou rodinu. Místo s reprezentativními prostory a příjemným posezením. Místo, kde se lidé budou nejen vzdělávat, ale i bavit, rozvíjet a najdou podporu. Místo, kam se všichni budou rádi vracet.

Lekce:


Workshopy: