Gabča

Kdo jsem a proč jsem si vybrala tuto novou cestu poznání skrze Instruktora dětské jógy?

Mým skutečným oborem bylo 10 let vedení účetnictví. Vždy jsem ale cítila, že to nejsem opravdu JÁ a mé poslání bude jiné. Až s narozením dětí ( syn 8 let, dcera 5 let ) mi vše začalo dávat větší smysl. Prvotní intuice byla, že má nová cesta povede skrze ně. Začala jsem více studovat vztahy rodičů a dětí. Zaobírat se jejich emocemi a pracovat s nimi . Být jim hlavně vždy oporou. Na základě těchto poznatků jsem došla k závěru, že bych s dětmi a ne jen mými, ráda pracovala i nadále .Proto jsem si posléze udělala akreditovaný kurz dětské jógy u české asociace, který byl pro mě velice přínosný. A v tomto oboru se vzdělávám i nadále.

A proč propojení jóga a děti ? Jóga je dle mého vše, co děláme vědomě. A vědomý pohyb je základ všeho. Naučit děti opět více vnímat svou osobnost, emoce, vlastní tělo, dech.

Ráda bych tyto zkušenosti předávala dál a tím se i já učila novým věcem. A děti svou spontánností, hravostí a neomezenou fantazii učí zase nás , aby každý v sobě opět našel to své vnitřní dítě. NAMASTE.

Kurzy